Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Krystyna Krzekotowska w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim 31 maja o godz. 21.45
Data dodania: 2009-05-31 16:13:56

Dzisiaj w WSHiP im. Łazarskiego prof. dr hab Jerzy Kisielnicki poprowadził spotkanie z okazji zakończenia studiów podyplomowych w Centrum Kształcenia Podyplomowego tej Uczelni. W spotkaniu wzięła udział Krystyna Krzekotowska, kierownik Studiów Podyplomowych Zarz±dzania i Porednictwa w Obrocie Nieruchomociami, kandyduj±ca

Dzisiaj w WSHiP im. Łazarskiego prof. dr hab Jerzy Kisielnicki poprowadził spotkanie z okazji zakończenia studiów podyplomowych w Centrum Kształcenia Podyplomowego tej Uczelni. W spotkaniu wzięła udział Krystyna Krzekotowska, kierownik Studiów Podyplomowych Zarz±dzania i Porednictwa w Obrocie Nieruchomociami, kandyduj±ca do Parlamentu Europejskiego z Listy Komitetu Wyborczego "Porozumienie dla Przyszłoci" Centrolewica.

Krystyna Krzekotowska stwierdziła, że w w tym roku obchodzimy jublieusz pięciolecia Polski w Unii Europejskiej oraz jednoczenie pięciolecie studiów podyplomowych. Jako wykładowca podstaw prawnych zarz±dzania nieruchomociami w Polsce i w Unii Europejskiej podkreliła, że obecni absolwenci studiów Zarz±dzania i Porednictwa w obrocie nieruchomociami to kadra, która może uporać się z kryzysem w gospodarce nieruchomociami. Będzie to też pionierska grupa zarz±dców nieruchomoci, którzy będ± mieli uprawnienia międzynarodowe na podstawie umowy, któr± Uczelnia Łazarskiego podpisała z Akademi± Gospodarki Nieruchomociami w Berlinie.

 

Relacja z uroczystoci w Telewizyjnym Kurierze Warszawskim o godz. 21.45.