Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Stanowisko Krystyny Krzekotowskiej w sprawie Polonii
Data dodania: 2009-05-29 10:55:55

Krystyna Krzekotowaska kandyduj±ca obecnie do Parlamentu Europejskiego złożyła owiadczenie, że uczyni wszystko aby męczeńska mierć naszego Rodaka Roberta Dziekońskiego, który stał się ofiar± współczesnego barbarzyństwa władzy - nie była daremna.

Na spotkaniu redakcyjnym Mieszkalnictwa i Prawa  Krystyna Krzekotowaska kandyduj±ca obecnie do Parlamentu Europejskiego złożyła owiadczenie, że uczyni wszystko aby męczeńska mierć naszego Rodaka Roberta Dziekońskiego, który stał się ofiar±  wspólczesnego barbarzyństwa władzy -  nie była daremna. 

Ta  niepotrzebna i  będ±ca wynikiem bezdusznoci władzy mierć Polskiego Obywatela za granic±, którego na lotnisku policja kanadyjska miertelnie poraziła paralizatorem -  zamiast udzielić MU pomocy w systuacji zagubienia się w obcym kraju -  jest  wielkim ostrzeżeniem nie tylko dla władz Kanady. W Parlamencie Europejskim zapewnię, aby  za zabicie Obywatela Unii Europejskiej wszystkie kraje Unii wyci±gały wszelkie konsekwencje w stosunku do winnych. Jako prawnik i społecznik chcę i potrafię to zrobić.  

Od Redakcji: dr Krystyna Krzekotowska jest znan± nie tylko w Polsce obrończyni± praw człowieka. Wystepuje w programach interwencyjnych  - zawsze po stronie Obywatela krzywdzonego przez władzę. Walczy też w obronie Obywateli Polski  piórem w swych pulikacjach w kraju i za granic± , publikuj±c  swe prace na Zachodzie jeszcze wtedy gdy było to szczególnie niebezpieczne. Szczególnie wiele form nowych współpracy z Poloni± uruchomiła  jako wieloletni  dyplomata w Niemczech.