Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


de Krystyna Krzekotowska na Warszawskiej Liście Konfederacji di Sejmu
Data dodania: 2023-08-26 20:52:32

Na Warszawskiej Liście Konfederacji do Sejmu dr Krystyna Krzekotowska Prawnik - skuteczny obrońca praw Polskich Obywateli w Polsce i za granicą, wiceprezes Stowarzyszenie Światowy Kongres Polaków. Jako autorka licznych książek prawniczych, w tym na temat Prawa Mieszkaniowego i Spółdzielczego przyczyniła się do wzmocnienia ochrony praw mieszkaniowych. Jako wieloletni dyplomata w Niemczech (radca Ambasady Polskiej w Berlinie) przyczyniła się do wzmocnienia ochrony Polaków za granicą. Jako wykładowca i Kierownik Studiów Podyplomowych Zarządzania, Pośrednictwa i Wyceny Nieruchomości Uczelnia Łazarskiego, Łazarski po dyplomie kształci od 20 lat profesjonalnych uczestników na krajowym i międzynarodowym rynku nieruchomości. Jako człowiek i społecznik - zawsze spieszy z pomocną, tworząc wspólnie z rodzicami Dzieci z niepełnosprawnościami, Fundację POMOCNAA DŁOŃ i budując dla nich pierwsze w Polsce Centrum Zamieszkania i Rehabilitacji w Warszawie przy ul. Odrębnej 10.

Na Warszawskiej Liście Konfederacji do Sejmu
dr Krystyna Krzekotowska
Prawnik - skuteczny obrońca praw Polskich Obywateli w Polsce i za granicą,

Jako wiceprezes Stowarzyszenie Światowy Kongres Polaków wspiera współpracę  Polaków w Kraju i Polaków za granicą.

Jako autorka licznych książek prawniczych, w tym na temat Prawa Mieszkaniowego i Spółdzielczego przyczyniła się do wzmocnienia ochrony praw mieszkaniowych.Jako wieloletni dyplomata w Niemczech (radca Ambasady Polskiej w Berlinie) przyczyniła się do wzmocnienia ochrony Polaków za granicą.

Jako wykładowca i Kierownik Studiów Podyplomowych Zarządzania, Pośrednictwa i Wyceny Nieruchomości Uczelnia Łazarskiego, Łazarski po dyplomie kształci od 20 lat profesjonalnych uczestników na krajowym i międzynarodowym rynku nieruchomości.

Jako człowiek i społecznik - zawsze spieszy z pomocną, tworząc wspólnie z rodzicami Dzieci z niepełnosprawnościami, Fundację POMOCNAA DŁOŃ i budując dla nich pierwsze w Polsce Centrum Zamieszkania i Rehabilitacji w Warszawie przy ul. Odrębnej 10.