Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


POLONIA W SŁUŻBIE OJCZYZNY
Data dodania: 2023-08-26 20:44:43

Koncert i życzenia urodzinowe dla Pana Zdzisława Juhyma, który po 40 latach pracy za granicą powrócił do Polski. W imieniu Swiatowego Kongresu Polaków gratulacje i życzenia składa dr Krystyna Krzekotowska Wiceprezes Światowego Kongresu Polaków. W wydarzeniu uczestniczyło liczne grono Polaków i Polonii z całej Polski oraz z całego świata. Solenizant podejmował gości na swym ranczo na Podkarpaciu wraz z małżonką dr Renatą Królikowską. Wieloletnia harmonijna współpraca na rzecz integracji Polonii zaowocowała trwałymi i pięknymi przyjaźniami, które teraz są przez Panią Renatę i Pana Zdzisława pielęgnowane na polskiej ziemi.

Koncert i życzenia urodzinowe dla Pana Zdzisława Juhyma, który po 40 latach pracy za granicą powrócił do Polski.

W imieniu Swiatowego Kongresu Polaków gratulacje i życzenia składa dr Krystyna Krzekotowska Wiceprezes Światowego Kongresu Polaków.

W wydarzeniu uczestniczyło liczne grono Polaków i Polonii z całej Polski oraz z całego świata. Solenizant podejmował gości na swym ranczo na Podkarpaciu wraz z małżonką dr Renatą Królikowską. Wieloletnia harmonijna współpraca na rzecz integracji Polonii zaowocowała trwałymi i pięknymi przyjaźniami, które teraz są przez Panią Renatę i Pana Zdzisława pielęgnowane na polskiej ziemi.

Z ramienia Światowego Kongresu Polaków w wydarzeniu uczestniczyli: dr Krystyna Krzekotowska Wiceprezes Światowego Kongresu Polaków, dr Krzysztof Musialik Konsultant ds. Naukowych Światowego Kongresu Polaków (z Polonii Niemieckiej), Andrzej Rępalski Członek Zarządu Światowego Kongresu Polaków Red. Jan Świeczak Naczelny Redaktor Interwizja Warszawa - Autor niniejszego filmu