Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


ŚWIATOWA AKADEMIA PRAWA
Data dodania: 2018-01-27 09:17:02

ŚWIATOWA AKADEMIA PRAWA O realizacji tego postulatu Światowego Kongresu Polaków który odbył się 3.11.2018 r. na Zamku Królewskim z Wiceministrem Sprawiedliwości Michałem Wójcikiem w dniu 10.01.2018 r. rozmawiali prezesi Światowego Kongresu Polaków mec. Stefan Hambura i dr Krystyna Krzekotowska. Uroczysta Inauguracja Światowej Akademii Prawa połączona ze Światowym Balem Polaków i aukcją na cele charytatywne odbędzie się w dniu 10.02.2018 r. , jako Wydarzenie Patriotyczno-Kulturalne dla uczczenia 100-j rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości z udziałem Polaków z całej Polski i całego Świata. Światowa Akademia Prawa będzie gromadziła wiedzę o ustawodawstwach w państwach, w których mieszkają Polacy, aby przyczyniać się do zapewniania poczucie bezpieczeństwa prawnego naszym Rodakom rozsianym w liczbie 20 mln. po całym świecie.


ŚWIATOWA AKADEMIA PRAWA

O realizacji tego postulatu Światowego Kongresu Polaków który odbył się 3.11.2018 r. na Zamku Królewskim z Wiceministrem Sprawiedliwości Michałem Wójcikiem w dniu 10.01.2018 r. rozmawiali prezesi Światowego Kongresu Polaków mec. Stefan Hambura i dr Krystyna Krzekotowska.
Uroczysta Inauguracja Światowej Akademii Prawa połączona ze Światowym Balem Polaków i aukcją na cele charytatywne odbędzie się w dniu 10.02.2018 r. , jako Wydarzenie Patriotyczno-Kulturalne dla uczczenia 100-j rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości z udziałem Polaków z całej Polski i całego Świata.
Światowa Akademia Prawa będzie gromadziła wiedzę o ustawodawstwach w państwach, w których mieszkają Polacy, aby przyczyniać się do zapewniania poczucie bezpieczeństwa prawnego naszym Rodakom rozsianym w liczbie 20 mln. po całym świecie.
Znajomość światowych standardów ochrony prawnej przyczynia się będzie z kolei także do podniesienia poziomu ochrony Obywateli w Polsce.
Światowa Akademia Prawa, która przy współpracy Polaków w kraju z Polakami za granica będzie służyć wcielaniu w życie światowych standardów ochrony Obywateli, będzie zatem godną formą uczczenia 100-letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Zapraszamy na uroczystą Inaugurację Światowej Akademii Prawa oraz I Światowy Bal Polaków w Sali Broniewskiego Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniu 10.02.2018 r.
http://www.polskamowi.pl/.../swiatowy-kongres-polakow-zapras.../