Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Bal Absolwentów Uczelni Łazxarksiego
Data dodania: 2017-02-12 04:54:09

Bal Absolwentów Uczelni Łazxarksiego Uczelnia Łazarskiego zorganizowała koleiny KARNAWAŁOWY BAL ABSOLWENTÓW. Prezydent Uczelni Łazarskiego Juliusz Madej podkreślił, że pogłębiająca się dzięki temu więż nieformalna pozytywnie wzmacnia więzi formalne, przyczyniając się do społecznej integracji.

Bal Absolwentów Uczelni Łazxarksiego
Uczelnia Łazarskiego zorganizowała koleiny KARNAWAŁOWY BAL ABSOLWENTÓW.
Prezydent Uczelni Łazarskiego Juliusz Madej podkreślił, że pogłębiająca się dzięki temu więż nieformalna pozytywnie wzmacnia więzi formalne, przyczyniając się do społecznej integracji.
Podziękował wszystkim za przybycie oraz sponsorom i organizatorom za przyczynianie się do realizacji tego ważnego celu.
Przypomniał też osiągnięcia Uczelni Łazarskiego wyrażające się w przodowaniu w krajowych, europejskich i światowych rankingach.
Na spotkanie z absolwentami przybyli także wykładowcy (w tym dr Krystyna Krzekotowska, kierownik Studiów Podyplomowtch Zarządzania, Pośrednictwa i Wyceny Nieruchomości Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni łazarskiego).
Wszyscy promieniowali radością i dumą z osiągnięć i sukcesów zawodowych Absolwentów UCZELNI ŁAZARSKIEGO - z Ich wysokich kompetencji, połączonej ze społeczną wrażliwością.
W rozmowach odczuwało się wzajemną wielką życzliwość, a nawt marzenia o tym, aby ten wielki kapitał ludzki przekuć w inicjatywy, ważne dla Polski i Polaków w kraju i na świecie.