Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


FUNDACJA POMOCNA DŁOŃ DO POLSKIEGO RADIA
Data dodania: 2017-02-03 21:30:07

Szanowna Redakcjo, Znając od lat wielką wrażliwość Szanownej Redakcji Polskiego Radia 24 na problemy społeczne zwracamy się z gorącą prośbą o umożliwienie pokazania u Was problemu zaspakajania potrzeb mieszkaniowych osób niepełnosprawnych. Mogłaby to być kontynuacja zawsze obecnych u Państwa trudnych aspektów mieszkalnictwa lub otwarcie nowego rozdziału godnych warunków mieszkaniowych dla najsłabszych, jakimi są osoby niepełnosprawne. W minionym roku mówiłam o tym w Polskie Radio 24 przy omawianiu programu Mieszkanie plus .

Szanowna Redakcjo,

Znając  wielką wrażliwość Szanownej Redakcji Polskiego Radia 24 na problemy społeczne zwracamy się z gorącą prośbą o umożliwienie pokazania u Was problemu zaspakajania potrzeb mieszkaniowych osób niepełnosprawnych.

Mogłaby to być kontynuacja zawsze obecnych u Państwa trudnych aspektów mieszkalnictwa lub otwarcie nowego rozdziału - audycji dotyczących zapewnienia godnych warunków mieszkaniowych dla najsłabszych, jakimi są osoby niepełnosprawne.

W minionym roku mówiłam o tym w Polskie Radio 24 przy omawianiu programu Mieszkanie plus .

Problem mieszkań dla osób niepełnosprawnych mógłby być zobrazowany na przykładzie będącej organizacją pożytku publicznego Fundacji Pomocna Dłoń, która zbudowała i prowadzi pierwszy w Polsce prywatny dom zamieszkania niepełnosprawnych dzieci po śmierci rodziców.


Fundacja Pomocna Dłoń zwraca się o to także z uwagi na uprawnienie wynikające z rozporządzenia Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie trybu postępowania związanego z nieodpłatnym informowaniem w programach jednostek publicznej radiofonii i telewizji o prowadzonej przez organizacje pożytku publicznego nieodpłatnej działalności pożytku publicznego

Więcej informacji o Fundacji Pomocna Dłoń w reportażu: "Dobre życie bardziej kochanych", który zamieściła w świątecznym numerze Rzeczpospolita.

Z góry serdecznie dziękujemy za odpowiedź w tej sprawie.
Z poważaniem

dr Krystyna Krzekotowska

Założyciel i członek zarządu Fundacji POMOCNA DŁOŃ

https://www.facebook.com/Odrebna10/?fref=ts


t. 603 996 408