Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Fundacja Pomóż Innym.
Data dodania: 2017-02-03 18:54:12

14 stycznia na warszawskim Bemowie w restauracji Krasnodwór odbył się bal charytatywny Fundacji Pomóż Innym. Ewa Krawczyk – założycielka Fundacji mówiła przed balem: „Fundacja Pomóż Innym potrafi jednoczyć ludzi wokół ważnych spraw. Robi to skutecznie już od pięciu lat. Dzięki wielu ludziom dobrej woli udało się nie tylko promować prawa osób z niepełnosprawnościami, ale też stworzyć efektywny model wsparcia ich i ich rodzin. Aktywna pomoc osobom z niepełnosprawnościami, pomoc samotnym matkom opiekującym się swoimi niepełnosprawnymi dziećmi, udane kampanie informacyjne dotyczące problematyki osób z niepełnosprawnościami, dwie charytatywne Gale w Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki – to powód do dumy i jednocześnie okazja, aby podziękować wszystkim, którzy wspierają w różnej formie ambitne i cenne społecznie cele.

14 stycznia na warszawskim Bemowie w restauracji Krasnodwór odbył się bal charytatywny Fundacji Pomóż Innym.
Ewa Krawczyk - założycielka Fundacji mówiła przed balem: „Fundacja Pomóż Innym potrafi jednoczyć ludzi wokół ważnych spraw. Robi to skutecznie już od pięciu lat. Dzięki wielu ludziom dobrej woli udało się nie tylko promować prawa osób z niepełnosprawnościami, ale też stworzyć efektywny model wsparcia ich i ich rodzin. Aktywna pomoc osobom z niepełnosprawnościami, pomoc samotnym matkom opiekującym się swoimi niepełnosprawnymi dziećmi, udane kampanie informacyjne dotyczące problematyki osób z niepełnosprawnościami, dwie charytatywne Gale w Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki - to powód do dumy i jednocześnie okazja, aby podziękować wszystkim, którzy wspierają w różnej formie ambitne i cenne społecznie cele.
Pięć lat działalności Fundacji Pomóż Innym jest okazją do wspólnego świętowania wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy potrzebującym naszego serca i wsparcia. Dziś możemy czuć satysfakcję z czynienia dobra i wspólnie cieszyć się naszymi sukcesami. W imieniu Leszka Cisło - Prezesa Fundacji oraz Urszuli Dudziak - jej Ambasadora zapraszam na Bal Charytatywny wszystkich, którzy chcą wspólnie świętować 5 lat funkcjonowania Fundacji Pomóż Innym. Niech ten wieczór stanie się okazją do wspólnej zabawy, a dochód z balu będzie wsparciem osób potrzebujących."
Oficjalna strona fundacji: www.pomozinnym.org.pl
Podczas balu zebrani goście nie mogli narzekać na brak atrakcji. Poza aukcją dzieł sztuki, można było zasmakować dobrej kuchni, a także potańczyć przy hitach serwowanych przez najstarszą polską didżejkę: 77-letnią DJ Wikę!
Daniel Zadrożny