Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Dar ociemniałej Jadzi dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Data dodania: 2017-01-31 17:18:22

Dar ociemniałej Jadzi Fundacja Pomocna dłoń dziękuje Redakcji TVN24, która w dniu 21 stycznia 2017 r, ukazała wzruszającą historię Jadzi, podopiecznej Fundacji Pomocna Dłoń. Jerzy Owsiak ze łzami w oczach dziękuje Jej za cenny dar - obrączkę po zmarłym tacie. Dar dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w której Jadzie uczestniczy od 25 lat. Dar ofiarowany przez osobę, która sama tak bardzo potrzebuje pomocy, gdyż straciła wzrok, a ostatnio amputowano jej nogę. Pokazano też dar dla Jadzi od Jurka Owsiaka (lóżko).


Dar ociemniałej Jadzi
Dziękujemy Redakcji TVN24, która w dniu 21 stycznia 2017 r, ukazała wzruszającą historię Jadzi, podopiecznej Fundacji Pomocna Dłoń.
Jerzy Owsiak ze łzami w oczach dziękuje Jej za cenny dar - obrączkę po zmarłym tacie.
Dar dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w której Jadzie uczestniczy od 25 lat.
Dar ofiarowany przez osobę, która sama tak bardzo potrzebuje pomocy, gdyż straciła wzrok, a ostatnio amputowano jej nogę.
Pokazano też dar dla Jadzi od Jurka Owsiaka (lóżko).
Z tego cennego daru Jadzia nie może jednak korzystać, gdyż jej mieszkanko w domu Fundacji Pomocna Dłoń, zbudowanym przez rodziców niepełnosprawnych dzieci, jest położone na pierwszym piętrze bez windy.
Jadzia musi nadal mieszkać z mama, mamą, która jest również ociemniała.
Więcej informacji o Jadzi i naszych podopiecznych w reportażu: " Dobre życie bardziej kochanych", który zamieściła w świątecznym numerze Rzeczpospolita, za co serdecznie dziękujemy.
Fundacja Pomocna Dłoń informuje, że podobnie jak w latach ubiegłych istnieje możliwość przekazania 1% podatku dochodowego dla organizacji pożytku publicznego.
Fundacja "POMOCNA DŁOŃ" postanowieniem z dnia 20.08.2004 r. nr WA.XX NS - REJ.KRS/11421/4/537 Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XX Wydziału Gospodarczego Krajowego Rejestru Sądowego otrzymała status organizacji pożytku publicznego.
Przy wypełnianiu rocznego rozliczenia wystarczy wpisać tylko nasz numer KRS : 0000112681
Można też dokonywać darowizny bezpośrednio na nasze konta:
60 1240 2887 1111 0000 3389 8050 PKO SA
Bardzo dziękujemy za Państwa wpłaty - wpływy z 1% otrzymane w zeszłym roku i te, które otrzymamy w tym roku.
Przeznaczymy je na windę ( adaptacja budynku i zakup windy). Winda jest konieczna dla Jadzi i innych podopiecznych na wózkach.
www.dpspomocnadlon.pl