Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


APEL PEŁNOMOCNIKA FINANSOWEGO KRYSTYNY SZCZĘSNEJ Komitetu Wyborczego Wyborców Obywatele do Parlamentu
Data dodania: 2015-10-12 15:26:08

Znajdujemy się na ostatniej prostej kampanii wyborczej. . . Tych, którzy mieszkają w Warszawie prosimy o głos 25 października na kandydatów z listy, jaką zgłosił w Warszawie Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu. Jest to jedna z najlepszych list bezpartyjnych fachowców, w tym prawników, którzy potrafią przygotować lepsze prawo dla Was. Wszystkich Was prosimy o wsparcie na Facebook. Jako Komitet Obywatelski, w przeciwieństwie do partii karmiących się naszymi podatkami, nie mamy środków na prowadzenie kampanii. Nie wszyscy pomagający - chcą i mogą to czynić bezpłatnie, jak czynią to od zawsze nasi społecznicy lekarze i prawnicy, w tym dr Krystyna Krzekotowska i mec. Jerzy Krzekotowski, nie odmawiający nigdy pomocy o każdej porze dnia i nocy. Mamy nadzieję, że nie wszyscy zapomnieli ich otwarty dom, w którym można spotkać ich pomocną dłoń. Tylko WY, nasi sympatycy, a nie dotacje z budżetu możecie stać się źródłem naszych finansów.


APEL PEŁNOMOCNIKA FINANSOWEGO KRYSTYNY SZCZĘSNEJ
Komitetu Wyborczego Wyborców Obywatele do Parlamentu
. Znajdujemy się na ostatniej prostej kampanii wyborczej.
.
. Tych, którzy mieszkają w Warszawie prosimy o głos 25 października na kandydatów z listy, jaką zgłosił w Warszawie Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu.
Jest to jedna z najlepszych list bezpartyjnych fachowców, w tym prawników, którzy potrafią przygotować lepsze prawo dla Was.

Wszystkich Was prosimy o wsparcie na Facebook.

Jako Komitet Obywatelski, w przeciwieństwie do partii karmiących się naszymi podatkami, nie mamy środków na prowadzenie kampanii. Nie wszyscy pomagający - chcą i mogą to czynić bezpłatnie, jak czynią to od zawsze nasi społecznicy lekarze i prawnicy, w tym dr Krystyna Krzekotowska i mec. Jerzy Krzekotowski, nie odmawiający nigdy pomocy o każdej porze dnia i nocy. Mamy nadzieję, że nie wszyscy zapomnieli ich otwarty dom, w którym można spotkać ich pomocną dłoń.
Tylko WY, nasi sympatycy, a nie dotacje z budżetu możecie stać się źródłem naszych finansów.

Dlatego dziś prosimy Was o finansowe wsparcie dla kandydatów KWW Obywatele do Parlamentu, którym dyskryminujące Obywateli prawo wyborcze nie udostępnia środków finansowych, tak jak kandydatom partyjnym.
Udostępnijcie także prosimy tę WIADOMOŚĆ i post swoim znajomym i namówcie ich do dokonania wpłat. Dla nas liczą się nawet najdrobniejsze kwoty.
Dziękujmy za Wasze zaangażowanie. Wygrana jest bliska i będzie naszym
wspólnym sukcesem - będziemy Wam służyli razem z kompetentnym zespołem bezpartyjnych fachowców i pro obywatelskim programem szacunku dla każdego Obywatela.

Darowizny można dokonać tylko przelewem, w którym określa się:
nazwę odbiorcy - Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu, ul. Marzanny 1 lok. 22, 02 649 Warszawa
numer rachunku odbiorcy - 82 2490 0005 0000 4500 5256 9701
kwotę PLN - deklarowanej wpłaty
tytułem - Parlament + nazwisko kandydata, którego tą kwotą wspieramy


Z góry dziękujemy za każde, nawet najskromniejsze wsparcie.


W imieniu Sztabu Wyborczego
Komitetu Wyborczego Wyborców Obywatele do Parlamentu
Krystyna Szczęsna - Pełnomocnik Finansowy