Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


KONGRES ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI - 2 czerwiec 2015 r.
Data dodania: 2015-05-29 11:46:22

Potwierdzamy przyjęcie zgłoszenia do udziału w XIV Kongresie Zarządców Nieruchomości Mieszkaniowych, który odbędzie się 2 czerwca w Warszawie. Lokalizacja – hotel Courtyard by Marriott, ul. Żwirki i Wigury 1.

Potwierdzamy przyjęcie zgłoszenia do udziału w XIV Kongresie Zarządców Nieruchomości Mieszkaniowych, który odbędzie się 2 czerwca w Warszawie.

Lokalizacja - hotel Courtyard by Marriott, ul. Żwirki i Wigury 1. Sala konferencyjna znajduje się na pierwszym piętrze.

Udział w kongresie jest bezpłatny. Zapewniamy Państwu komplet materiałów konferencyjnych, ciepłe napoje oraz słodki poczęstunek podczas przerw. Przy hotelu znajduje się płatny parking. Specjalna cena dla uczestników konferencji - 30 zł brutto. Prosimy o uregulowanie należności w recepcji hotelowej. Kwota ta dotyczy jedynie parkingu wielopoziomowego przy hotelu.

Szczegółowe informacje dla osób udających się na konferencję komunikacją miejską zostaną przesłane na kilka dni przed planowaną datą spotkania.

Każdy z Państwa po podpisaniu na liście otrzyma imienny Certyfikat, potwierdzający udział w Kongresie. Certyfikaty będą rozdawane w sali konferencyjnej po zakończeniu spotkania.

Konferencja odbędzie się w godzinach 9.30 - 16.30. Od godziny 8.30 zapraszamy do rejestracji uczestników.


Zapraszamy do udziału Państwa współpracowników i inne osoby zainteresowane tematyką. Aby zgłosić udział zapraszamy na stronę http://www.pirr.pl/kznm/rejestracja.php

Prosimy o punktualne przybycie.

Pozdrawiamy,

Polski Instytut Rozwoju Rynku

al. Stanów Zjednoczonych 53

04-028 Warszawa

tel.: +48 22 870 10 34

faks: +48 22 203 63 36

e-mail: info@pirr.pl