Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Unia Spółdzielców Mieszkaniowych w Polsce - 25.09. 2013 r.
Data dodania: 2013-09-27 08:50:42

Unia Spółdzielców Mieszkaniowych w Polsce Obradująca w dniu 25.09.2013 r. Unia Spółdzielców Mieszkaniowych w Polsce po wysłuchaniu informacji Prezesa Andrzeja Półrolniczaka i Jana Sułowskiego dotyczącej m. inn. toczących się prac nad nowelizacją prawa spółdzielczego, w tym ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, krytycznie oceniła fakt, że mimo zgłoszenia w trakcie wysłuchania publicznego przez ponad 1000 uczestników uwag dotyczących tej nowelizacji, nie podjęto - jak dotąd - żadnej analizy owego bezprecedensowego obywatelskiego dorobku.

Unia Spółdzielców Mieszkaniowych w Polsce

Obradująca w dniu 25.09.2013 r. Unia Spółdzielców Mieszkaniowych w Polsce po wysłuchaniu informacji Prezesa Andrzeja Półrolniczaka i Jana Sułowskiego dotyczącej m. inn. toczących się prac nad nowelizacją prawa spółdzielczego, w tym ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, krytycznie oceniła fakt, że mimo zgłoszenia w trakcie wysłuchania publicznego przez ponad 1000 uczestników uwag dotyczących tej nowelizacji, nie podjęto - jak dotąd - żadnej analizy owego bezprecedensowego obywatelskiego dorobku.

Postanowiono podjąć działania w kierunku uzyskania funduszy europejskich na wzmocnienie pozycji spółdzielczości w Polsce odpowiednio do założeń Unii Europejskich zawartych m.in. w tzw. białej księdze o przedsiębiorstwach spółdzielczych.