Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Fundacja Pomocna Dłoń – Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze maj 2012
Data dodania: 2012-05-18 13:37:49

Fundacja Pomocna Dłoń – Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze maj 2012 Obradujące w dniu 12 maja 2012 r. zebranie sprawozdawczo-wyborcze Fundacji Pomocna Dłoń przyjęło z aprobatą i uznaniem sprawozdanie ustępującego Zarządu przedstawione w imieniu Zarządu przez Prezesa Jadwigę Porowską. Pani Jadwiga Porowska została ponownie wybrana jednogłośnie na Prezesa Fundacji. Jej zastępcą została Pani Zdzisława Dzierzbicka, a członkami Zarządu zostali: Pani Katarzyna Grudzka i Panowie: Juliusz Głowacki, Jerzy Krzekotowski oraz Marcin Olkowicz.

Fundacja Pomocna Dłoń - Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze
maj 2012
Obradujące w dniu 12 maja 2012 r. zebranie sprawozdawczo-wyborcze Fundacji Pomocna Dłoń przyjęło z aprobatą i uznaniem sprawozdanie ustępującego Zarządu przedstawione w imieniu Zarządu przez Prezesa Jadwigę Porowską.
Pani Jadwiga Porowska została ponownie wybrana jednogłośnie na Prezesa Fundacji. Jej zastępcą została Pani Zdzisława Dzierzbicka, a członkami Zarządu zostali: Pani Katarzyna Grudzka i Panowie: Juliusz Głowacki, Jerzy Krzekotowski oraz Marcin Olkowicz.
Wyrażono nadzieję , że nowy zarząd, tak jak i poprzedni, będzie dobrze realizował zadania, związane z funkcjonowaniem domu mieszkalno-rehabilitacyjnego wybudowanego głównie ze środków rodziców niepełnosprawnych dzieci.
Fundacja POMOCNA DŁOŃ powstała w 1990 r., a już w 1996 r. dom został zasiedlony, zapewniając jego mieszkańcom wszechstronną pomoc i godne warunki życia zbliżone do domowych.
Nieprzerwane funkcjonowanie domu na takim poziomie wymaga wielkiego wysiłku władz Fundacji, rodzin mieszkańców i wielu ludzi dobrej woli, w tym zwłaszcza przedstawicieli samorządu terytorialnego. Wszystkim Im Fundacja składa jak najserdeczniejsze podziękowania także na swej stronie internetowej. http://www.dpspomocnadlon.pl.
Stworzony i prowadzony przez Fundacje Pomocna Dłoń dom mieszkalno-rehabilitacyjny stanowi dobry przykład tak bardzo potrzebnego budownictwa mieszkaniowego, uwzględniającego specyficzne potrzeby osób niepełnosprawnych.
W dniu 30.04.2011 minął termin rozliczenia podatku dochodowego za rok 2011. Tym samym skończyła się możliwość przekazania w tym roku 1% podatku dochodowego dla Fundacji, jako organizacji pożytku publicznego.

Cenne jest jednak przekazywanie jak najszerzej informacji, że Fundacja prosi, aby pamiętać o tym przy rozliczaniu podatku za rok 2012.
Cenne jest zarówno wsparcie Fundacji 1%, jak i pomoc w rozpropagowaniu informacji o Fundacji POMOCNA DŁOŃ, realizującej w sposób wzorcowy tak ważne cele.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.dpspomocnadlon.pl oraz na uruchomionym profilu Fundacji na Facebooku .