Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Mazowiecka Rada Regionalna Stronnictwa Demokratycznego 9 kwietnia 2011
Data dodania: 2011-04-17 16:11:02

Mazowiecka Rada Regionalna Stronnictwa Demokratycznego w dniu 9 kwietnia 2011 r. dokonała oceny aktualnej sytuacji społeczno politycznej w kraju oraz w Stronnictwie Demokratycznym. Gościem Mazowieckiej Rady Regionalnej był Paweł Piskorski Przewodniczący Partii, ktory poinformował o pewnych utrudnieniach w realizacji programu, wynikających z toczącej się sprawy sądowej, ktora właśnie zakończyła się pomyślnie ostatecznym rozstrzygnięciem, uznającym legalność władz SD. W dyskusji głos zabrała m.in. dr Krystyna Krzekotowska, apelując do wszystkich Kolweżanek i Kolegów o aktywne włączenie sie do pomocy w nadrobieniu zaległości, aby Stronnictwo demokratyczne odgrywało znaczącą rolę na arenie politycznej, jak do tego upoważnia nowoczesny program Partii.

Mazowiecka Rada Regionalna Stronnictwa Demokratycznego w dniu 9 kwietnia 2011 r. dokonała oceny aktualnej sytuacji społeczno politycznej w kraju oraz w Stronnictwie Demokratycznym. Gościem Mazowieckiej Rady Regionalnej był Paweł Piskorski Przewodniczący Partii, ktory poinformował o pewnych utrudnieniach w realizacji programu, wynikających z toczącej się sprawy sądowej, ktora właśnie  zakończyła się pomyślnie ostatecznym rozstrzygnięciem, uznającym legalność władz SD. W dyskusji głos zabrała m.in. dr Krystyna Krzekotowska, apelując do wszystkich Kolweżanek i Kolegów o aktywne włączenie sie do pomocy w nadrobieniu zaległości, aby  Stronnictwo demokratyczne odgrywało znaczącą rolę  na arenie politycznej, jak  do tego upoważnia nowoczesny program Partii.

Następnie poddano ocenie działalność samorządu w m. St. Warszawie, zwracając uwagę na braki w zakresie zatrudniania na stanowiskach w agendach Urzędów, które nie zapewnia fachowości, a przede wszystkim realizowania nowoczesnej europejskiej strategii zarządzania miastem wspólnie z Obywatelami i dla Obywateli.

Przypomniano debaty z Obywatelami, które Stronnictwo Demokratyczne prowadzi z organizacjami pozarządowymi, w tym  ze Stowarzyszeniem Obywatelskich Inicjatyw.