Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Wieczór wyborczy Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej
Data dodania: 2010-11-23 10:03:40

Wieczór wyborczy Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej 21 listopada 2010 r. był okazją do dalszej integracji dużej grupy zaangażowanych społeczników skupionych przy Katarzynie Munio naszj kandydatce na Prezydenta Warszawy. Wynik wprawdzie nie jest w pełni satysfakcjonujący, ale stanowei dobry zaczyn i zachetę, aby wygrać i osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty w nastepnych wyborach. Katarzyna Munio i jej drużyna zaistniała w życiu społecznym Warszawy z hasłem odebrania Warszawy politykom. Zainteresowanie wzbudziło również hasło wyborcze kandydatki do Rady Warszawy z Bielen i Żoliborza, dr Krystyny Krzekotowskiej: "PRZYJAZNE OBYWATELOM ZARZĄDZANIE MIASTEM - WSPÓLNIE Z OBYWATELAMI I DLA OBYWATELI".Wieczór wyborczy Warszawskiej Wspólnoty Samorządowejbył więc mimo wszystki okazją do satysfakcji, a nadto snucoa dalszych planów.

Wieczór wyborczy Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej 21 listopada 2010 r. był okazją do dalszej integracji dużej grupy zaangażowanych społeczników skupionych przy Katarzynie Munio naszj kandydatce na Prezydenta Warszawy.  Wynik wprawdzie nie jest w pełni satysfakcjonujący, ale stanowei dobry zaczyn i zachetę, aby wygrać i osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty  w nastepnych wyborach.

Katarzyna Munio i jej drużyna zaistniała w życiu społecznym Warszawy z hasłem odebrania Warszawy politykom.
Zainteresowanie wzbudziło również hasło wyborcze kandydatki do Rady Warszawy z Bielen i Żoliborza, dr Krystyny Krzekotowskiej:
"PRZYJAZNE OBYWATELOM ZARZĄDZANIE MIASTEM - WSPÓLNIE Z OBYWATELAMI I DLA OBYWATELI".Wieczór wyborczy Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej był więc mimo wszystko okazją do satysfakcji, a nadto  snucia dalszych planów na przyszłość.

Zwłaszcza licznie  przybyli młodzi ludzie postanowili kontynuować tę aktywność i podejmować obywatelskie inicjatywy w wielu dziedzinach życia codziennego mieszkańców, aby  doprowadzić do poprawy komfortu  Warszawiaków w dziedzinie szkolnictwa, ochrony  zdrowia, komunikacji, mieszkalnictwa oraz  wielu innych.
Będzie to ważnym elementem  budowania społeczeństwa obywatelskiego. Taki plon kampanii wyborczej jest zawsze imponujący. I o to   chodzi, aby kampania wyborcza była to okazją do powstawania nowych i  twórczych inicjatyw, a nadto aby   motywowała do ich realizacji. Zapałem wyróżniła się Monika Kabir, która zdobyła rekordowo dużą liczbę głosów  jako kandydat do Rady Dzielnicy Śródmieście.
Teraz wspólnie ze Stroną Społeczną i Stowarzyszeniem Obywatelskich Inicjatw oraz Warszawską Wspólnotą Samorządową będzie realizować swoje postulaty wyborcze:
 
Stop podwyszkom czynszy!
Wspierajmy małe lokalne działalności!
Stwórzmy kluby seniora!
Organizujmy przedsięwzięcia kulturalne!
Miejsca parkingowe dla mieszkańców!
Miejsca dla maluchó w  przedszkolach!
Pomagajmy Zwierzetem!
Szanujmy zieleń!

Przede wszystkim postanowiono domagać się wdrożenia w Warszawie europejskiej strategii przyjaznego Obywatelom zarządzania miastem, tak dobrze,  aby promieniowało to na całą Polskę. 

Katarzyna Munio wyraziła serdeczne podziękowania dla wszystkich kandydatów i wspierających ich środowisk, za aktywność i zaangażowanie w kampanii wyborczej. Podziękowała Obywatelom Warszawy za głosy oddane na nią jako na Obywatelskiego kandydata na Prezydenta Warszawy. Można powiedziec, że była godnym  nastepcą Andrzeja Olechowskiego, w dziedzinie  emanowania kulturą polityczną. Katarzyna Munio zaimponowała nam wszystkim swoim organizacyjnym talentem, kompetencją i wdziękiem osobistym, a także  urodą i elegancją.  Chciałoby się powiedzieć: tak trzymać.

Zebrani nagrodzili wystąpienie i kampanijny  wielki wysiłek Katarzyny Munio burzą oklasków, uścisków, a nawet ucałowań, co utrwalono w galerii zdjęć.