Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


VII EDYCJA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH NA UCZELNI ŁAZARSKIEGO W WARSZAWIE
Data dodania: 2010-11-20 20:35:11

Wystartowała już VII Edycja Studiów Podyplomowych Zarządzania i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Dr Krystyna Krzekotowska Kierownik Studiów Podyplomowych na tych kierunkach powitała serdecznie słuchaczy a następnie w imieniu władz Uczelni głos zabrała Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Pani Małgorzata Gałązka-Sobotka.

Wystartowała  VII Edycja Studiów Podyplomowych Zarządzania i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Dr Krystyna Krzekotowska Kierownik Studiów Podyplomowych na tych kierunkach powitała serdecznie słuchaczy, gratulując im dobrego wyboru kierunku podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Następnie  w imieniu władz Uczelni głos zabrała   Dyrektor  Centrum Kształcenia Podyplomowego Pani Małgorzata Gałązka-Sobotka. Zwróciła uwagę na rolę studiów podyplomowych   w uzyskiwaniu nowych kwalifikacji oraz  rozwoju kariery zawodowej. Na tym tle studia Podyplomowe Zarządzania i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami wyróżniają się tym, że umożliwiają uzyskanie od Ministra Infrastruktury licencji na wykonywanie tych dwóch atrakcyjnych i prestiżowych zawodów, jakim jest Zarządca Nieruchomości i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami.

Uczelnia Łazarskiego która od lat przoduje w rankingach na najlepsze uczelnie w Polsce przywiązuje do tego ważnego sektora polskiej gospodarki  tak wielką uwagę, że powołała Akademię Rynku Nieruchomości, która będzie służyła permanentnemu uzupełnianiu wiedzy w tej dziedzinie. Umożliwił to dorobek tych Studiów Podyplomowych, które zapewniły napływ solidnie wykształconych kadr zarządców i pośredników w obrocie nieruchomościami.

Pani dyrektor, podkreśliła zasługi dr Krystyna Krzekotowskiej w tym zakresie, która została uhonorowana Dyplomem Ogólnopolskiej Izby Gospodarki Nieruchomościami za działalność  w  zakresie podnoszenia jakości zarządzania nieruchomościami.


Dr Krystyna Krzekotowska przedstawiła zarys programu, który ściśle odpowiada wytycznym Ministra Infrastruktury. Przedstawiła też wykładowców, którymi są znani autorzy prac naukowych na tematy objęte programem oraz wybitni praktycy, którzy  w Ministerstwie Budownictwa byli współtwórcami reformy prawa mieszkaniowego i budowlanego, czy też jako pracownicy naukowi Instytutu Ministerstwa Sprawiedliwości przyczynili się  m.in. poprzez badania empiryczne,  do lepszego wdrozenia nowych przeppisów do praktyki orzeczniczej.