Menu nawigacyjne
strona glwna
kim jestem
program wyborczy
aktualnosci
galeria
o mnie w mediach
dla prasy
ksiega gosci
kontakt

Banery

Światowy Kongres Polaków

Łazarski

Banery bottom


Podziękowania dla Was- Obywateli
Data dodania: 2009-06-09 21:21:18

W imieniu swoim oraz wszystkich osób zaangażowanych w moj± kampanię pragnę gor±co podziękować Wyborcom za oddanie swojego cennego głosu na moj± skromn± osobę. "W ci±gu dwóch miesięcy udało się stworzyć "koalicję zdrowego rozs±dku", która miała bardzo mało czasu, by się przebić do wiadomoci

W imieniu swoim oraz wszystkich osób zaangażowanych w moj± kampanię pragnę gor±co podziękować Wyborcom za oddanie swojego cennego głosu na moj± skromn± osobę. "W ci±gu dwóch miesięcy udało się stworzyć "koalicję zdrowego rozs±dku", która miała bardzo mało czasu, by się przebić do wiadomoci publicznej"- to słowa naszej warszawskiej jedynki, Pana Profesora Dariusza Rosatiego. Trudno nie zgodzić się z t± opini±, jednakże nie zapominajmy, że to "Porozumienie dla Przyszłoci", więc z optymizmem patrzymy w przyszłoć. Następnym razem zwyciężymy wspólnie z Obywatelami i dla Obywateli.


Dziękuję serdecznie członkom mojego sztabu wyborczego, który był zaledwie kilkuosobowy i działał całkowicie bezinteresownie w przeciwieństwie np. do 60-osobowego Sztabu Pani Poseł z ....., wynagradzanego z naszych podatków (przechwalaj±cej się tym w porannym programie INFO).

Dziękuję serdecznie tym Mediom, które mimo trudnoci i znanych obiektywnych uwarunkowań starały się respektować prawo Obywatela do informacji i informowały o moim starcie w wyborach oraz merytorycznych stanowiskach we wszystkich ważnych dla Mieszkańców aglomeracji Warszawskiej sprawach.

Szczególne podziękowania należ± sie Telewizyjnemu Kurierowi Warszawskiemu za wysoki poziom relacji ze spotkań z Wyborcami.

Dziękuję Redakcji „Mieszkańca", „Faktu", „Mieszkalnictwa i Prawa:", Super Expresu i wielu innym za informacje prasowe. Szczególne podziękowania kieruję pod adresem Red. Tomasza Lisa oraz Życia Warszawy za informację o zajęciu przeze mnie pierszego miejsca w rankingu internetowym.

Dziękuję serdecznie Szanownym i Drogim Internautom za to wyróżnienie. Następnym razem wirtualn± rzeczywistoć wspólnie zamienimy na realne fakty.

Dzi raduje mnie fakt, że w Waszych wiatłych umysłach odniosłam zwycięstwo.

Jeszcze raz bardzo dziękuje Wszystkim za powięcony mi czas w trakcie licznych spotkań z Wyborcami oraz za wszystkie ciepłe słowa poparcia, które napływały ze wszystkich stron z kraju i z zagranicy, zarówno przed wyborami, jak i teraz po przegranej rundzie. Wszyscy Państwo, a zwłaszcza Ci, którzy z takim sercem i oddaniem wspierali mnie w tej kampanii całkowicie bezinteresownie zaskarbili sobie moj± dozgonna wdzięcznoć i zawsze będ± mogli liczyć na moje wsparcie we wszystkich pal±cych sprawach i bol±czkach, których los nam nie szczędzi bez względu na zajmowane stanowisko i status zamożnoci.

Wczoraj, dzi i jutro - tak jak zawsze - broniłam i będę bronić krzywdzonych mieszkańców Warszawy - Wawra, Pragi, Mokotowa i Ursynowa m.in. w nadawanym na żywo programie TVN Warszawa i innych mediach.

Jestem nadal gotowa bronić Waszych słusznych interesów i praw, zwłaszcza wtedy gdy tej obrony odmawiaj± Wam zobowi±zane do tego władze, a nawet moi koledzy prawnicy.

Redaktor TVN Warszawa poinformował mnie, że oprócz mnie żaden Prawnik Warszawski nie zgodził sie Was bronić przed kamerami z obawy przed narażeniem się możnym tego wiata i utrat± zwi±zanych z tym apanaży.

Podobnie , tak jak żadna warszawska kancelaria prawna nie podjęła się obrony tysi±com rodzin pracowników Huty Warszawa, gdy groziła im utrata dachu nad głow±; tego ryzyka podjęła się tylko ja zgodnie z etyk± zawodu prawnika i niezależnego naukowca).

Fakt, że w tak ważnym dla mnie dniu, tj. w dniu 7 czerwca tak duża liczba Mieszkańców Warszawy i okolic podwarszawskich poł±czyła się ze mn± duchowo, oddaj±c na mnie swój głos, to największa nagroda za wszystkie wysiłki, których staram się nie szczędzić w Waszej obronie.


Drodzy Przyjaciele - pozwólcie proszę tak się do Was zwracać - zostańcie ze mn± dalej, mimo chwilowej przegranej. Wartoć człowieka mierzy się nie iloci± sukcesów lecz liczb± klęsk, które umiał przeżyć. Głowa do góry Drodzy Przyjaciele. Wkrótce także tę „klęskę" zamienimy w zwycięstwo.


Potrzebujemy tylko wzajemnego wsparcia, by wspólnie jeszcze skuteczniej niż dot±d zamieniać nasze chwilowe niepowodzenia życiowe, a nawet klęski (uwarunkowane wrogim i sprzecznym z europejskimi standardami prawem i jego stosowaniem w sposób formalistyczny i skrajnie nieżyczliwy Obywatelom ) w zwycięstwa na froncie zawodowym. rodzinnym i społecznym.


Działaj±c razem, jako społeczeństwo obywatelskie spowodujemy, aby władza w Polsce działała zgodnie z europejsk± strategi± wspólnie z Obywatelami i dla Obywateli.


Z pozdrowieniami i wyrazami szacunku

dr Krystyna Krzekotowska